Х А Р К І В С Ь К А  Р А Й О Н Н А  Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 14.03.2016                               Харків                           № 05-о/д

 

Про скликання VІ сесії 
районної ради VІІ скликання 


На підставі п. 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування         в Україні» та ст. 12 Регламенту районної ради 

І. Скликати VІ сесію районної ради VІІ скликання 24 березня 2016 року о 10.00 годині в приміщенні районної ради. 
1.    Про затвердження порядку денного VІ сесії районної ради VІI скликання.
2.    Про хід виконання Програми з охорони і підвищення родючості земель Харківського району Харківської області на 2011-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30 грудня 2010 року.
3.    Про виконання Програми основних заходів профілактики та боротьби зі сказом в Харківському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30 грудня 2010 року.
4.    Про затвердження Програми основних заходів профілактики та боротьби зі сказом і африканською чумою свиней в Харківському районі на 2016-2021 роки.
5.    Про хід виконання у 2015 році Програми соціального захисту населення Харківського району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2011 року.
6.    Про хід виконання у 2015 році Комплексної програми розвитку соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді в Харківському районі на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 03 лютого 2014 року.
7.    Про виконання Програми розвитку малого підприємництва у Харківському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 06 березня 2013 року.
8.    Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва у Харківському районі на 2016-2018 роки.
9.    Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Харківському районі на 2015 — 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 грудня 2014 року (із змінами).
10.    Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього    (із змінами).
11.    Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району енциклопедичних словників «Харківщина».
12.    Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району  інтерактивної книги «Школярику – про Батьківщину».
13.    Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району до комунальної власності територіальної громади м. Мерефа будівлі котельної.
14.    Про затвердження статуту державно-комунальної установи Автогосподарство спецсанавтотранспорту Харківського району Харківської області в новій редакції.
15.    Про реорганізацію КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ та КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я МЕРЕФ’ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ.
16.    Про затвердження списку присяжних Харківського районного суду.
17.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Шпаковської С.В. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
18.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Підопригора Л.П. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
19.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Снігерьової О.С. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
20.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Павленко М.Н. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
21.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Ковалевської Л.Є. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
22.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Новак Л.М. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
23.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Тітової А.М. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
24.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Бобришової І.Л. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
25.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Бірюкової Г.В. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
26.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Горгуль О.О. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
27.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Снігерьової Н.С. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
28.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Ємця Ю.І. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
29.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Соботович І.М. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
30.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Снігерьова С.О. для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.


ІІ. Виконавчому апарату районної ради провести роботу по підготовці сесії районної  ради  у відповідності  з чинним законодавством України. 

ІІІ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою. 

 

Голова районної ради                    М. В. Литвиненко