Наші
Побратими

гміна РаконєвіцеРеспубліка Польща Ширвінтський район

Республіка Литва

Поставський район

Республіка Білорусь

Волость Йихви

Республіка Естонія

Коргалжинський районний масліхат Акмолінська область

Республика Казахстан

petition

Відомості про стан проходження перевірки

з/п
Назва структурного підрозділу перевірки
ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка
Посада
Сканкопія повідомлення
Сканкопія декларації
Довідка про результати проведення перевірки
1
Організаційний відділ
Калмиков Дмитро Олександрович
Головний спеціаліст
 
Завантажити
2 Відділ аналітики та регіонального розвитку Сакало (Половнєва) Анна Андріївна Спеціаліст II категорії Завантажити Завантажити Завантажити
3 Організаційний відділ Малінецька Ганна Віталіївна Начальник Завантажити Завантажити Завантажити
4 Відділ правового забезпечення діяльності ради та комунальної власності Харківської районної ради Буряк Олександра Юріївна Головний спеціаліст Завантажити Завантажити  
5   Шевченко Юрій Іванович Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Завантажити Завантажити  
6 Відділ з загальних та кадрових питань Гула Олена Іванівна Начальник Завантажити Завантажити  
7 Відділ правового забезпечення діяльності ради та комунальної власності Літвінов Ростислав Олександрович Начальник Завантажити Завантажити  
8 Відділ аналітики та регіонального розвитку Просєкіна Юлія Вячеславівна Начальник Завантажити Завантажити  
9 Відділ аналітики та регіонального розвитку Бубенко Ольга Вікторівна Начальник Завантажити Завантажити  
10   Солярік Тетяна Миколаївна Головний бухгалтер районної ради  Завантажити Завантажити  
11   Терещенко Віталій Сергійович Радник голови районної ради Завантажити Завантажити Завантажити
12 Відділ з загальних та кадрових питань Шевченко Наталя Володимирівна Головний спеціаліст Завантажити Завантажити  
13 Відділ правового забезпечення діяльності ради та комунальної власності Почуєва Люсьєна Вікторівна Головний спеціаліст Завантажити Завантажити  
14 Відділу аналітики та регіонального розвитку Вінник Анастасія Олександрівна Головний спеціаліст Завантажити Завантажити Завантажити
15 Патронатна служба Червоний Анатолій Сергійович Радник голови районної ради Завантажити Завантажити  
16 Патронатна служба Стасєв Сергій Юрійович Радник голови районної ради Завантажити Завантажити  
17 Патронатна служба Бізікін Сергій Вікторович Радник голови районної ради Завантажити Завантажити  
18 Патронатна служба Пащенко Тетяна Валентинівна Радник голови районної ради Завантажити Завантажити  
19 Патронатна служба Колісник Євгенія Володимирівна Радник голови районної ради Завантажити Завантажити  
20 Відділ правового забезпечення діяльності ради та комунальної власності Трубнікова Олександра Володимирівна Головний спеціаліст Завантажити Завантажити  
21 Відділ аналітики та регіонального розвитку Таранцева Ольга Анатоліївна Головний спеціаліст Завантажити Завантажити