Наші
Побратими

гміна РаконєвіцеРеспубліка Польща Ширвінтський район

Республіка Литва

Поставський район

Республіка Білорусь

Волость Йихви

Республіка Естонія

Коргалжинський районний масліхат Акмолінська область

Республика Казахстан

petition

Положення

 

Почесні громадяни Харківського району

 ХVІ сесія III  скликання 09 серпня 2001 року
 
 1.Задорожний Леонід Іванович 
 2.Алещенко Олексій Михайлович
 3.Савельєва Варвара Федорівна
 4.Псюрник Микола Михайлович
 5.Бандурка Олександр Маркович
 
II сесія ІV скликання 25 червня 2002 року

6.Шевченко Лідія Іванівна
7.Черненко Василь Петрович
8.Кравцова Валентина Євгенівна

VІІ сесія ІV скликання 27 червня 2003 року

 9.Каратуманов Олег Юрійович
 10.Денисенко Микола Михайлович 
 11.Збукар Віталій Павлович
 12.Калиновський Віталій Анатолійович
 13.Шепетін Володимир Леонідович

XII сесія ІV скликання 24 травня 2004 року

 14.Аністарова Олена Миколаївна  
 15.Бершов Сергій Ігоревич
 16.Горностаєв Геннадій Петрович
 17.Кобильнік Анатолій Іванович
 18.Пугачов Віктор Іванович

XIX сесія ІV скликання 19 серпня 2005 року

 19.Майборода Таїсія Іванівна
 20.Приз Микола Якович
 21.Кононенко Надія Олександрівна
 22.Трішин Олексій Костянтинович
 23.Караченцев Юрій Іванович
 
ІV сесія V скликання 21 серпня 2006 року

 24.Кіперштейн Семен Абрамович
 25.Бакуменко Володимир Борисович
 26.Євтушенко Микола Дмитрович
 
XII сесія V скликання 28 серпня 2007 року
 
 27.Вереітінов Валерій Вікторович
 28.Криленко Сергій Дмитрович
 29.Гусь Микола Андрійович
 30.Кануннікова Олександра Миколаївна 
 31.Гунько Ніна Георгіївна

XIX сесія V скликання 15 липня 2008 року

 32.Мироновський Михайло Данилович
 33.Тер-Степанян Еміль Шаваршович 
 34.Ободовська Раїса Андріївна 
 35.Пилипчук Петро Олексійович 
 36.Остапчук Віктор Миколайович
 
ХХVІІІ сесія V скликання 04 серпня 2009 року

 37.Чернобай Олександр Володимирович
 38.Хихля Борис Георгійович
 39.Шаймарданов Асхат Ахметович

ХХХVI сесія V скликання 18 червня 2010 року

 40.Бондаренко Михайло Євгенович
 41.Нечипоренко Олександр Сергійович
 42.Петінов Петро Дмитрович
 43.Ходаков Олександр Сергійович 
 
VIІ сесія VІ скликання 16 вересня 2011 року

 44.Шевченко Федір Степанович
 45.Назаренко Сергій Григорович
 46.Маркевич Мирон Богданович
 47.Ян Едвард Гранат
 
ХVІ сесія VІ скликання 18 вересня 2012 року

 48. Хмель Олександр Олексійович 
 49. Матієнко Людмила Миколаївна
 50. Нікуленко Віктор Іванович
 51. Архангородський Зіновій Семенович
 52. Стріляєв Володимир Васильович


ХХІV сесія VІ скликання 30 серпня 2013 року

 53. Богданов Василь Григорович
 54. Казаков Олег Євгенович
 55. Савченко Григорій Ілліч
 56. Шептура Віктор Миколайович

ХХІХ сесія VІ скликання 31 липня 2014 року

 57. Кириченко Віктор Васильович
 58. Журавльов Валерій Олексійович
 59. Слабченко Олексій Миколайович
 60. Пузік Володимир Кузьмич
 61. Шматько Юрій Іванович

ХХХVІІ сесія VІ скликання 05 жовтня 2015 року

 62. Холоша Василь Федорович
 63. Угненко Раїса Олександрівна
 64. Ткаченко Євген Олександрович
 65. Бадалов Хазар Мехралі огли

Х сесія VІI скликання 15 вересня 2016 року

66. Воронченко Ігор Олександрович
67. Кузнєцов Григорій Миколайович
68. Новіков Олег Анатолійович
69. Товстоган Іван Арсентійович

ХVIII сесія VІI скликання 21 вересня 2017 року

70. Єльнікова Ярослава Миколаївна
71. Кулик Сергій Миколайович
72. Мороз Олександр Васильович
73. Роганін Олександр Миколайович
74. Турло Лідія Іванівна