Наші
Побратими

гміна РаконєвіцеРеспубліка Польща Ширвінтський район

Республіка Литва

Поставський район

Республіка Білорусь

Волость Йихви

Республіка Естонія

Коргалжинський районний масліхат Акмолінська область

Республика Казахстан

petition

Список депутатів VII скликання

Політична партія «ВІДРОДЖЕННЯ»

1.        Бадалов Хазар Мехралі огли
2.        Дємочко Вікторія Миколаївна
3.        Зибнєв Вадим Леонідович
4.        Казаков Олег Євгенійович
5.        Кириллов Микола Васильович
6.        Коваленко Олександр Миколайович
7.        Костенко Юрій Володимирович
8.        Крячко Валентин Миколайович
9.        Назаренко Сергій Григорович
10.      Рожанський Віталій Анатолійович
11.      Селіверстов Вячеслав Федорович
12.      Угненко Раїса Олександрівна
13.      Червоний Анатолій Сергійович

Політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

14.        Литвиненко Максим Владиславович
15.        Мельник Олександр Михайлович
16.        Нечипоренко Олександр Сергійович
17.        Подорожний Олексій Миколайович
18.        Полікарпов Юрій Леонідович
19.        Пузік Володимир Кузьмич
20.        Раїна Юрій Іванович
21.        Рижикова Любов Єгорівна
22.        Чалий Леонід Григорович
23.        Шматько Юрій Іванович

Політична партія «Наш край»

24.        Бугріменко Наталія Олександрівна
25.        Коршунова Світлана Олександрівна
26.        Міщаненко Валерій Вікторович
27.        Нікуленко Віктор Іванович
28.        Новіков Владислав Володимирович
29.        Третяк Михайло Володимирович
30.        Шрамков Володимир Михайлович


Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

31.        Костецький Артем Сергійович
32.        Куріло Дмитро Олександрович
33.        Фисун Артем Миколайович
34.        Шмиголь Олександр Миколайович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»


35.        Блудов Федір Петрович.        
36.        Супрун Кирило Олександрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

37.        Коваленко Сергій Віталійович
38.        Легеза Галина Василівна
39.        Паршин Євген Вікторович

Радикальна Партія Олега Ляшка

40.        Аулова Надія Миколаївна
41.        Віткович Ігор Михайлович

ПОЗАФРАКЦIЙНI

42.        Коханова Наталія Станіславівна